Grupės

Grupės

Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo grupės tėveliams, auginantiems 0 – 5 ir 6 – 12 metų vaikus,  vedamos rudenį ir pavasarį, Vilniuje ir Vilniaus raj. Jei norėtumėte lankyti psichoedukacinę Tėvų grupę, kviečiame registruotis jau dabar.

 TĖVŲ GRUPĖS

Darnesniam bendravimui su 0 – 5  ir 6 – 12metų vaikais

Tėvystė (motinystė) yra vienas iš gražiausių, bet ir emociškai sunkiausių gyvenimo etapų. Jis  kelia nemažai iššūkių, tačiau kartu galime juos sušvelninti, o vaikų auginimo džiaugsmą – sustiprinti!

  

Kviečiame prie Tėvų grupės prisijungti tėvelius, kurie nori: 

įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais; dėmesingiau klausytis ir geriau suprasti savo vaiką; išmokti veiksmingesnių padrąsinimo bei motyvacijos stiprinimo būdų; lengviau ir pagarbiau nubrėžti ribas bei išmintingiau drausminti; padėti vaikui labiau bendradarbiauti; išsaugoti artimą, šiltą ir darnų santykį su savo vaiku.

Kokia tai grupė?

Ši grupė yra organizuojama remiantis pasaulyje populiaria psichoedukacine tėvystės įgūdžių tobulinimo programa STEP, kuri tėvams siūlo kitokį požiūrį į vaikų auklėjimą ir padeda atrasti efektyvesnių bendravimo su vaiku būdų.

Ką ši grupė veikia?

Nedidelėje grupėje tėvai dalijasi savo patirtimi, mokosi vieni iš kitų, tikrina teorinius pasiūlymus praktikoje bei kartu ieško atsakymų į jiems aktualius vaikų auklėjimo ir auginimo klausimus.

Kur ir kada?

Grupė susitinka kas savaitę 9 kartus po 2 valandas.

Dalyvio mokestis: 70 eur. (mokymai),  17  eur. (Tėvų metodinė medžiaga).

Grupes veda psichologė, STEP vadovė Rūta Mickevičienė (tel. 8 600 11808).

Kviečiame registruotis el. paštu mickeviciene.ruta@gmail.com.

Vietų skaičius ribotas!